O nás

Hlavnou oblasťou pôsobnosti firmy Poly-Slovakia s.r.o. je výroba nafukovacích hál a poskytovanie komplexných riešení v oblasti umelých športových povrchov.

Vďaka našej osvedčenej technológii výroby nafukovacích hál sme schopní zastrešiť plochu prakticky ľubovoľnej veľkosti, či už sa jedná o tenisový kurt alebo futbalové ihrisko a ponúknuť riešenie, ktoré vyhovuje konkrétnym špecifickým požiadavkám daného projektu.

Prečo si vybrať nás?

  • S nafukovacími halami máme mnohoročné skúsenosti. Haly nielen predávame, ale ich aj VYRÁBAME. Pre Vás to znamená vyššiu flexibilitu a lepšie ceny.
  • Poskytneme Vám dôležité poradenstvo počas celej doby spolupráce – od zodpovedania úvodných otázok až po popredajovú podporu. Pošlite nám Vašu požiadavku ešte dnes!
  • Výroba nafukovacej haly má svoj základ v špecializovanom softvére, ktorý prijíma desiatky vstupných parametrov a umožňuje nám dosiahnuť riešenie, ktoré je šité na mieru podľa Vašich požiadaviek.
  • Naše nafukovacie haly sú spoľahlivé a overené rokmi prevádzky v rôznych klimatických podmienkach – vydržia najtuhšie ruské zimy aj rozpálené púšte.
  • V súčasnosti sa používajú dva základné typy konštrukcie preltakových hál – dvojplášťové nafukovacie haly a trojplášťové haly so sieťou z oceľových lán. Vieme Vám dodať obe technológie; pre stručné porovnanie technológii pozrite tabuľku dole alebo si prečítajte článok o technológii pre podrobnejšie informácie.

Postavenie nafukovacej haly:

CENOVÁ PONUKA

Zaujala Vás naša ponuka? Vypíšte prosím formulár pre získanie
cenovej ponuky a my Vás budeme kontaktovať.

Adresa

Poly - Slovakia, s.r.o.
Jegorovova 37
97401 Banská Bystrica

IČO: 36636266
DIČ: 2021979949
IČ DPH: SK2021979949

Certifikát ISO

Registrácia v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica v oddieli Sro, vo vložke číslo 10259/S.

Kontaktné údaje  

Emailpoly@nafukovaciehaly.sk
Mobil: +421 903 502 806
Telefón: +421 48 413 56 19
Fax: +421 48 413 56 19

 
Linky
aturf.eu
facebook
youtube
Cookies

Tvorba stránky - WebCreators.sk | Webhosting - HostCreators